Xbox Game Pass için CoD Modern Warfare 3 sürprizi!

Microsoft, geçtiğimiz gün Xbox Game Pass fiyatlarına zam yaptı. Bu etkiyi hafifletmek için elinde bulundurduğu büyük yapımları Game Pass’a dahil etmeye çalışıyor. Call of Duty: Modern Warfare 3, abonelik servisine eklenen ilk büyük yapım olabilir.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Game Pass’a eklenebilir

Microsoft, geçtiğimiz aylarda Diablo 4’ü Game Pass’a dahil etmişti. Bu da Activision-Blizzarda oyunlarının abonelik servisine ekleneceğini gösterdi. Microsoft ayrıca Call of Duty: Black Ops 6’nın ilk günden Xbox Game Pass kütüphanesine ekleneceğini duyurdu.

Sektörün güvenilir isimlerinden Tom Henderson, Modern Warfare 3’ün Xbox ve PC Game Pass için duyurulacağını iddia etti. Bu da Microsoft’un Activision-Blizzard’ı satın almasından bu yana Game Pass’e eklediği ikinci Call of Duty oyunu olacağını gösteriyor.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen 2021 tarihli Modern Warfare 3; Modern Warfare serisinin hikayesini devam ettiriyor. Çok oyunculu modların yanı sıra, aksiyon dolu senaryosu ve Treyarch destekli açık dünya zombi co-op moduyla büyük ses getirdi.

Microsoft, popüler abonelik hizmeti Xbox Game Pass’te önemli değişiklikler yapacağını doğruladı. Bu değişiklikler, Ekim ayında piyasaya sürülecek olan Call of Duty: Black Ops 6’nın lansmanı öncesinde gerçekleşecek ve temel abonelik paketinde ilk gün çıkışları resmen kaldırılacak.

Black Ops 6 ise 25 Ekim tarihinde Game Pass, PC, Xbox Series X/S ve PlayStation 5 için sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x