Montella’nın ekibine katılıyor; Beşiktaş’ta görevden ayrılan Burak Yılmaz için milli takım iddiası!

Beşiktaş’taki görevinden ayrılan Burak Yılmaz, Hamit Altıntop ile görüşeceğini belirtti. Yılmaz’ın A Milli Takım’da teknik direktör Montella’nın ekibinde olacağı iddia edildi.

Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in 6 Ekim’de istifası sonrası siyah-beyazlıların başına geçen ve Bodo/Glimt’e mağlup oldukları maçın ardından 10 Kasım’da görevi bırakan Burak Yılmaz’ın yeni adresi belli oluyor.

A antrenörlük lisansına sahip olan ve gelecek yıl UEFA Pro Lisansı’nı alacağını belirten Burak Yılmaz, verdiği bir röportajda “Yalnız olmadığımı bana hissettiren biri de var. TFF Milli Takımlar Sorumlusu Hamit Altıntop aradı. Görüşeceğiz” dedi.

38 yaşındaki Burak Yılmaz, 25 Mart 2022’de veda ettiği milli takıma 1,5 yıl sonra yardımcı antrenör olarak dönmeye hazırlanıyor.

Vincenzo Montella’nın ekibine katılması beklenen Burak Yılmaz, Galatasaray’dan eski takım arkadaşı olan ve şu anda Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olan Hamit Altıntop ile görüşecek.

TFF tarafından önümüzdeki günlerde Burak Yılmaz’ın göreve başladığına dair resmi açıklamanın yapılması bekleniyor. Fanatik)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x